Vítězové

2016

Studenti zlínského gymnázia Lesní čtvrť Filip Svoboda, Matěj Czinege a Marie Talašová vedení posluchačkou olomoucké právnické fakulty Bohdanou Pagáčovou. To je složení týmu, který vyhrál historicky první mezinárodní finále soutěže středoškoláků v simulovaném soudním jednání.

Nejlepším řečníkem pořadatelé vyhlásili Petra Paulíka z Gymnázia Česká Lípa.

2017

2. ročník soutěže vyhrál Radek Štrokán z Gymnázia Roudnice nad Labem pod vedením kouče Pavla Martiníka.

Radek Štrokán, Gymnázium Roudnice nad Labem
Radek Štrokán, Gymnázium Roudnice nad Labem

2018

3. ročník soutěže vyhrála Tereza Veselá z Gymnázia na Zatlance, Praha. Tereza soutěžila pod vedením koučky Terezie Vondráškové, studentky oboru právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 

2019

4. ročník soutěže vyhrál Jakub Pejzl a Michaela Tučková ze Střední pedagogická školy, Boskovice) pod vedením kouče Sáry Wranové, studentky oboru právo na Právnické fakultě Masarykovi univerzity v Brně

2020

5. ročník soutěže se konal pouze v rámci písemných podání. Vítězové tak byly vyhodnoceni jak za stranu státu a za stranu stěžovatele zvlášť. Za stranu stěžovatele zvítězil tým ve složení Václav Bašus a Michal Mácha z Gymnázia Příbram pod vedením kouče Roberta Kerndla. Za stranu státu zvítězil tým ve složení Gerogia Hejduková z Střední odborná školy logistických služeb v Praze pod vedením koučky Anny Havránkové.