Praha

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Jakub Svátek

Členové: 

  • Linda Kaperová (zástupce)
  • Kateřina Sidorjáková
  • Zuzana Jarůšková

Gymnázium Arcus, Bratří Venclíků 1140/1, 198 00 Praha 14-Černý Most

Strana sporu: Stát

Kouč: Kateřina Slabá

Členové: 

  • Adam Vališ (zástupce)
  • Patrik Malinský
  • Zoro Petrosyan

Gymnázium Litoměřická

Strana sporu: Stát

Kouč: Kateřina Slabá

Členové: 

  • Aneta Bašková (zástupce)
  • Markéta Mašková
  • Josef Karásek

Gymnázium Nad Alejí

Strana sporu: Stát

Kouč: Barbora Ohnoutková, Tomáš Opat

Členové: 

  • Emma Kubincová (zástupce)
  • Alexander Nagy
  • Karel Semerák

Gymnázium Jana Keplera

Strana sporu: Stát

Kouč: Barbora Ohnoutková, Tomáš Opat

Členové: 

  • Aleš Večeř (zástupce)
  • Vojtěch Mančuška
  • Jonáš Prušek

PORG Libeň

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Natálie Tůmová, Lukáš Albert

Členové: 

  • Johana Jakubíčková (zástupce)
  • Johana Žižáková

Gymnázium Jana Keplera

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Natálie Tůmová, Lukáš Albert

Členové: 

  • František Mühlfeit (zástupce)
  • Alžběta Erhartová
  • Tereza Hlaváčková

Gymnázium Jana Keplera

Strana sporu: Stát

Kouč: Pavol Šimon

Členové: 

  • Maxim Višňovský (zástupce)
  • Julie Anna Illnerová
  • Nikola Boškovič

Střední odborná škola pro Administrativu Evropské Unie
Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Pavol Šimon

Členové: 

  • Andrea Adamcová (zástupce)
  • Kristýna Poláková
  • Kateřina Hajduková

Gymnázium Říčany

Strana sporu: Stát

Kouč: Františka Procházková

Členové: 

  • Nikola Pantáková (zástupce)
  • Aneta Kopejtková
  • Jakub Podhirna

Střední odborná škola Drtinova

Strana sporu: Stát

Kouč: Františka Procházková

Členové: 

  • Sarah Barao (zástupce)
  • Dominika Mištová

Gymnázium Jana Keplera

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Václav Havlík

Členové: 

  • Oliver Škultéty (zástupce)
  • Gor Vartazaryan
  • Sofie Sováková

Gymnázium Nad Alejí

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Václav Havlík

Členové: 

  • Zuzana Loučková (zástupce)
  • Anna Suchánková
  • Anna Sušická

Gymnázium Chodovická

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Vojtěch Brolík

Členové: 

  • Karolína Vaňoutová (zástupce)
  • Barbora Bombová
  • Kristina Vojtová

Gymnázium Na Vítězné pláni

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Kateřina Piskačová

Členové: 

  • Matyas Augustin Schenker (zástupce)
  • Boreš Šteffl
  • Tereza Malá

Gymnázium Říčany

Strana sporu: Stát

Kouč: Lucie Coufalová

Členové: 

  • Tomáš Tichý (zástupce)

Akademické gymnázium

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Lucie Coufalová

Členové: 

  • Lukáš Tříska (zástupce)
  • Kryštof Voska
  • Petr Topinka

Gymnázium Roudnice nad Labem

Strana sporu: Stát

Kouč: Katarína Kukanová

Členové: 

  • Klára Anitescová (zástupce)
  • Klára Pitoňáková

Gymnázium Roudnice nad Labem

Strana sporu: Stát

Kouč: Katarína Kukanová

Členové: 

  • David Kysela (zástupce)
  • Hana Stránská