Praha

SOŠ Drtinova, Praha 5

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Lucie Coufalová

Členové: 

  • Barbora Bejdlová (zástupce)

SOŠ Drtinova, Praha 5

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Lukáš Albert

Členové: 

  • Šárka Exnarová (zástupce)
  • Petra Fárková

SOŠ Drtinova, Praha 5

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Františka Procházková

Členové: 

  • Lukáš Nesměrák (zástupce)
  • Zuzana Turjaková
  • Daniel Tůma

SOŠ Drtinova, Praha 5

Strana sporu: Stát

Kouč: Jan Ilek

Členové: 

  • Daniel Drška (zástupce)
  • Matyas Jistebnický

Gymnázium Chodovická, Praha 9

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Lucie Coufalová

Členové: 

  • Tereza Svatoňová (zástupce)
  • Magdaléna Vondrová

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

Strana sporu: Stát

Kouč: Robert Kerndl

Členové: 

  • Vojtěch Polena (zástupce)
  • Vojtěch Pařízek

Gymnázium Litoměřická, Praha 9

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Kateřina Slabá

Členové: 

  • Martin Podhajský (zástupce)
  • Ámos Tomšíček

Gymnázium Litoměřická, Praha 9

Strana sporu: Stát

Kouč: Kateřina Dostálová

Členové: 

  • Jakub Votruba (zástupce)
  • Lenka Hanušová
  • Daniel Jelínek

Gymnázium bratří Čapků

Strana sporu: Stát

Kouč: Kateřina Piskačová

Členové: 

  • Matyas Augustin Schenker (zástupce)
  • Boreš Šteffl

Gymnázium Příbram Legionářů

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Robert Kerndl

Členové: 

  • Václav Bašus (zástupce)
  • Michal Mácha

Gymnázium Chodovická, Praha 9

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Bára Pathyová

Členové: 

  • Kateřina Bártova (zástupce)
  • Jana Kokešová

Gymnázium Jana Nerudy

Strana sporu: Stát

Kouč: Lukáš Albert

Členové: 

  • Viola Frňková (zástupce)
  • Dominik Soudil

Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční

Strana sporu: Stát

Kouč: Jan Kohl

Členové: 

  • Kateřina Pilníková (zástupce)
  • Aleš Fajstaver
  • Sára Kovaříková

Karlínské gymnázium, Praha 8

Strana sporu: Stát

Kouč: Kateřina Dostálová

Členové: 

  • Johana Jakoubková (zástupce)
  • Alžběta Bendová
  • Ester Aloma

Karlínské gymnázium, Praha 8

Strana sporu: Stát

Kouč: Katarína Kukanová

Členové: 

  • Karolína Bechná (zástupce)
  • Klára Lovišková

Gymnázium Litoměřická, Praha 9

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Katarína Kukanová

Členové: 

  • Lucie Kašpárková (zástupce)
  • Anna Mamulová

Tým Natálie Čelikovské

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Natálie Tůmanová

Členové: 

  • Natálie Čelikovská (zástupce), Gymnázium Jana Palacha, Mělník
  • Lída Kusá, Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav
  • Kristina Havlíčková, SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov

Gymnázium Nad Alejí

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Kateřina Slabá

Členové: 

  • Johana Michalová (zástupce)
  • Alexander Nagy
  • Karel Semerák

Střední odborná škola logistických služeb

Strana sporu: Stát

Kouč: Anna Havránková

Členové: 

  • Georgia Hejduková (zástupce)