Olomouc

Jiráskovo Gymnázium Náchod

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Kristýna Šulková

Členové: 

  • Aneta Vacková (zástupce)

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Jan Chmil

Členové: 

  • Natálie Bayerová (zástupce)
  • Barbora Blahutová

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Matěj Landa

Členové: 

  • Šimon Heindenreich (zástupce)
  • Gabriel Moussa
  • Jiří Hala

Wichterlovo gymnázium, Ostrava

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Karolína Mádrová

Členové: 

  • Lukáš Fryč (zástupce)
  • Ondřej Klus
  • Jan Hrabec

Gymnázium Jana Ámose Komenského Uherský Brod

Strana sporu: Stát

Kouč: Nikola Sytařová

Členové: 

  • Anna Šimoníková (zástupce)
  • Monika Reňáková
  • Karolína Kočicová

Gymnázium Karviná

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Jan Chmil

Členové: 

  • Veronika Gilarová (zástupce)
  • Gabriela Janíčková
  • Klára Rybaříková

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Jan Kohl

Členové: 

  • Elena Sekaninová (zástupce)

Wichterlovo gymnázium, Ostrava

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Kristýna Šulková

Členové:

  • Jakub Murcek (zástupce)
  • Kateřina Sedlačíková

Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Matěj Landa

Členové: 

  • Jakub Polášek (zástupce)
  • Dominik Klímek
  • Tomáš Holuša

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

Strana sporu: Stát

Kouč: Eliška Ráabová

Členové: 

  • Agáta Kubíčková (zástupce)

Střední škola veřejnoprávní Trivis Prostějov

Strana sporu: Stát

Kouč: Patrik Půlpán

Členové: 

  • Nikola Hlavíková (zástupce)
  • Tomáš Ševčík
  • Martin Epstein

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Karolína Mádrová

Členové: 

  • Tereza Stryková (zástupce)
  • Karolína Horáková

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stát

Kouč: Klára Baumgartnerová

Členové: 

  • Lucie Stloukalová (zástupce)

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stát

Kouč: Dominik Špaček

Členové: 

  • Tereza Šilerová (zástupce)

Biskupské gymnázium Hradec Králové

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Patrik Půlpán

Členové: 

  • Iveta Nožičková (zástupce)
  • Tomáš Marek

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stát

Kouč: Denisa Štětinová

Členové: 

  • Adam Fiury (zástupce)
  • Kristýna Dohnalová
  • Veronika Paličková

Gymnázium Hejčín, Olomouc

Strana sporu: Stát

Kouč: Klára Baumgartnerová

Členové: 

  • Jan Hampl (zástupce)
  • Adéla Čásková
  • Klára Gaďourková

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stát

Kouč: Kristýna Bublíková

Členové: 

  • Viktor Kryl (zástupce)
  • Nikita Tsegelniuk
  • Markéta Pertlová

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov

Strana sporu: Stát

Kouč: Dominik Špaček

Členové: 

  • Adéla Hudečková (zástupce)
  • Lucie Samohýlová
  • Veronika Grbič

Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Denisa Štětinová

Členové: 

  • Petra Karolína Brodacká (zástupce)
  • Vojtěch Hugo Pavelka
  • Ester Ignačáková

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov

Strana sporu: Stát

Kouč: Kristýna Bublíková

Členové: 

  • Štěpán Pavlík (zástupce)
  • Klára Pazderová

Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba

Strana sporu: Stát

Kouč: Nikola Sytařová

Členové:

  • Jan Mitták (zástupce)
  • Ivona Hankeová
  • Denis Hradil

Hotelová škola a obchodní akademie Havířov

Strana sporu: Stěžovatel

Kouč: Pavel Glos

Členové: 

  • Noemi Matulová (zástupce)

Gymnázium Hejčín, Olomouc

Strana sporu: Stát

Kouč: Klára Baumgartnerová

Členové:

  • Jonáš Vokal (zástupce)
  • Elizabeth Zuzana Foretková
  • Marie Zatloukalová