Naše týmy

Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:                                                                                      

                

Kouč: Luděk Plachký, Tomáš Hampl

Tým: Terezie Smolková, Dominik Beránek, Marek Dumbrovský                                        

(Slezské gymnázium Opava)

Tým zastupuje stranu: STĚŽOVATEL 

FINALISTA

 



Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

 

Kouč: Tereza  Rosenbergová

Tým:  Zuzana Hanačíková, Šimon Hána, Alexandr Mahdal                                                   (Gymnázium a JŠ Zlín)

Tým zastupuje stranu: STÁT

FINALISTA

 



Týmy kouče z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

Kouč: Jan Kohl

Tým1: Hanuš Řezáč, Daniela Bednářová                                                                                  (Gymnázium Čajkovského Olomouc)

Tým1 zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

Tým2: Denis Illek, Silvie Mecková                                                                                           (Slovanské gymnázium Olomouc)

Tým2 zastupuje stranu: STÁT


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

 

Kouč: Nikola Hlubinková

Tým: Tereza Katrňáková, Johana Krutilová                                                                           (Gymnázium Olomouc Hejčín)                       

Tým zastupuje stranu: STÁT

FINALISTA

 


Týmy kouče z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

Kouč: Pavel Glos

Tým1: Šimon Michalčík, Jakub Homola, Adam Miketta                                                          (Wichterlovo gymnázium Ostrava-Poruba)

Tým1 zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

Tým2: Vojtěch Kus, Zuzana Habreková, Sabina Kaloková                                                       (Gymnázium a OA, Orlová-Lutyně, p.o.)

                                                              Tým2 zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

                                                              Tým3: Katka Grünspanová, Tomáš Mraček, Tereza Jeklová                                                                                                                  (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)

                                                              Tým3 zastupuje stranu: STÁT


Tým kouček z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

     

     Koučky: Patricia Pevalová, Zuzana Pilerová  

     Tým: Markéta Tománková, Dominika Korcanová                  (Gymnázium Olomouc Hejčín)

      Tým zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

      FINALISTA


Tým koučů z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

 

Kouči: Jan Mučka, Daniel Pospíšil 

Tým: Sabina Kohnová, Kateřina Ottová                                                             (Gymnázium Čajkovského) 

Tým zastupuje stranu: STÁT

 


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci:

 

Kouč: John A. Gealfow

Tým: Kateřina Havlíková, Michal Netolický                                                                       (Gymnázium Brno, Vídeňská) 

Tým zastupuje stranu: STÁT

 


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze:


Kouč: Martina Ježková 

Tým: Adéla Izáková, Jan Bartášek                                                                                          (Gymnázium Karla Čapka, Dobříš) 

Tým zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

 


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze:

Kouč: Jan Ilek

Tým1: Jan Illek, Anna Šedinová                                                                                                (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)

Tým1 zastupuje stranu: STÁT

FINALISTA

Tým2: Anna Veselá, Daniel Ronem, Šimon Olmer                                                                                                                        (Nový PORG) 

                                                                Tým2 zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

                                                                FINALISTA


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze:

 

Kouč: Pavel Martiník 

Tým: Radek Štorkán, Jakub Padělek, Veronika Scherbaumová                                          (Gymnázium Roudnice nad Labem)

Tým zastupuje stranu: STÁT

FINALISTA

 

 


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze:

Kouč: Martin Losenický 

Tým: Barbora Zelinková, Josef Chvojka, Tereza Šlápotová                                               (OA Heroldovy sady) 

Tým zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

 


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze: 

        Kouč: Eva Smetanová 

        Tým: Nikola Hranáčová, Radek Přistoupil, Vít Lavička                                                                                                                        (Střední průmyslová škola dopravní a.s.)

        Tým zastupuje stranu: STÁT

 


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze:

         Kouč: Terezie Vondrášková

         Tým1: Mikuláš Pecl, Nikola Leflerová, David Andres                                                                                                                               (SŠ informatiky a právních studií, o.p.s. České Budějovice) 

         Tým1 zastupuje stranu: STÁT

         Tým2: Alexandra Matoušová, Ondřej Vopat, Filip Stasek                                                                                                                       (Česko-anglické gymnázium, České Budějovice) 

          Tým2 zastupuje stranu: STĚŽOVATEL


Tým kouče z Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze:

          Kouč: Tomáš Hejný

          Tým: Tereza Trčková, Barnora Feňáková, Tereza Lázňovská                                                                                                               (SOŠ Drtinova, obor právní a diplomatické služby) 

          Tým zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

          FINALISTA


Tým koučů z Právnické fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích:

     Kouči: Diana Šebestová, Jakub Pavčík

     Tým: Pavel Kolesár, Milan Fedorik, Martina                          Makaturová                                                                    (Gymnázium, Šrobárova 1, Košice) 

     Tým zastupuje stranu: STĚŽOVATEL

 

 


Tým koučů z Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě:

         

Kouč: Daniel Takács, Martin Magdolen

Tým: Alexandra Csabiová, Tomáš Klas                                                                                  (Gymnázium Matky Alexie, Bratislava) 

Tým zastupuje stranu: STÁT