Brno

Fakultní koordinátoři

Právnická fakulta Masarykovy Univerzity v Brně

Týmy

I:

Škola: Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice

Členové: Zuzana Cvrkaklová, Matěj Homolka, Veronika Linhartová

Kouč: Adam Girszewski

 

II:

Škola: Gymnázium Brno-Bystrc        

Členové: Klára Toupaliková, Albert Schwanzer

Kouč: Aleš Nezbeda

 

III:

Škola: Gymnázium Brno-Bystrc

Členové: Matěj Horáček, Anna Lidmilová, Filip Zavřel

Kouč: Barbora Moudrá

 

IV:

Škola: Gymnázium Matyáš Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace  

Členové: Matyáš Zápeca, Tudor-Alexandru Stoican           

Kouč: Barbora Vítová

 

V:

Škola: SOŠ a SOU Hustopeče, Masarykovo nám. 1, 693 01 Hustopeče        

Členové: Zoe Zahra Bitarová, Stanislava Zelinková, Alena Svobodová      

Kouč: Dominik Fryda

 

VI:

Škola: Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice        

Členové: Mario Premar, Sabina Dostálová, Vendula Kovářová 

Kouč: Dominik Hána

 

VII:

Škola: SOŠ a SOU Hustopeče    

Členové: Natálie Šebestová, Vendula Špánková, Kateřina Horáková 

Kouč: Jan Burda

 

VIII:

Škola: Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, p. o.

Členové: Tereza Palečková, Aneta Komárková  , Tomáš Říha    

Kouč: Jan Liptaj

 

IX:

Škola: Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka    

Členové: Karolína Šandorová, Zdeněk Kříž, Valerie Žídková    

Kouč: Martin Kubálek

 

X:

Škola: Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace    

Členové: Samuel Griger, Matiáš Bubrinka, Mikuláš Mlýnek      

Kouč: Michaela Homolová

 

XI:

Škola: Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace     

Členové: Hana Gerbrichová, Simona Kohoutková              

Kouč: Michal Kovalčík

 

XII:

Škola: Gymnázium a obchodní akademie Bučovice   

Členové: Nela Kudová                        

Kouč: Romana Durajová

 

XIII:

Škola: Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice  

Členové: Matyáš Žert, Elen Bílková           

Kouč: Romana Durajová

 

XIV:

Škola: Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice  

Členové: Adam Krejčí                         

Kouč: Romana Durajová

 

XV:

Škola: EDUCAnet Brno, o.p.s.  

Členové: Vojtěch Bartoň, Daniel Tarelunga, Leoš Gjumija 

Kouč: Tereza Kocí

 

XVI:

Škola: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace Čichnova 982/23     

Členové: Theodor Neugebauer, Nikol Bílková           

Kouč: Tereza Kocí

 

XVII:

Škola: Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice     

Členové: Leo Lacko, Michaela Odstrčilová, Jakub Vaněček        

Kouč: Tereza Žuffová-Kunčová

 

XVIII:

Škola: Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace      

Členové: Jan Zahradníček, Jan Kratochvíl, Prokop Černoušek   

Kouč: Veronika Pilková

 

XIX:

Škola: Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova 23  

Členové: Miroslav Škoda, Daniel Buzek             

Kouč: Veronika Pilková